  • RNR55E1302FSRJ765
RNR55E1302FSRJ765
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E1302FSRJ765
HK JDW NO:
866-RNR55E1302FSRJ765
Package:
Conformal
Datasheet:
Description:
13kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E1302FSRJ765
  • Package / Case
    Conformal
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Termination
    Axial
  • Resistance
    13kOhm
  • Composition
    Metal Film
  • Power Rating
    125mW
  • Military Standard
    MIL-PRF-55182
  • Lead Length
    38.1mm
  • Length
    9.63mm