  • ERC55301R00FEEK600
ERC55301R00FEEK600
advertisement
Manufacturer No:
ERC55301R00FEEK600
HK JDW NO:
873-ERC55301R00FEEK600
Step5Bar-code shipping tag
ERC55301R00FEEK600
  • Operating Temperature
    -65°C~175°C
  • Size / Dimension
    0.097Diax0.280L 2.46mmx7.11mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    301Ohm
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W