  • RN60C3091FRE8
RN60C3091FRE8
advertisement
Manufacturer No:
RN60C3091FRE8
HK JDW NO:
866-RN60C3091FRE8
Step5Bar-code shipping tag
RN60C3091FRE8
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    3.09kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Diameter
    3.68mm
  • Length
    10.8mm