  • RN50E4993FRE7
RN50E4993FRE7
advertisement
Manufacturer No:
RN50E4993FRE7
HK JDW NO:
866-RN50E4993FRE7
Step5Bar-code shipping tag
RN50E4993FRE7
    Conformal
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    499kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Diameter
    1.65mm
  • Length
    6.2mm