  • RLR07C4750FMR36
RLR07C4750FMR36
advertisement
Manufacturer No:
RLR07C4750FMR36
HK JDW NO:
873-RLR07C4750FMR36
Package:
Axial
Datasheet:
Description:
475Ohms, 0.25W 1/4W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RLR07C4750FMR36
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C
  • Size / Dimension
    0.090Diax0.250L 2.29mmx6.35mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    475Ohms
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Failure Rate
    M (1%)