  • RLR07C4220GSRSL
RLR07C4220GSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RLR07C4220GSRSL
HK JDW NO:
873-RLR07C4220GSRSL
Description:
422Ohms, 0.25W 1/4W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RLR07C4220GSRSL
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    422Ohms
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Power Rating
    250mW
  • Failure Rate
    S (0.001%)
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
  • Lead Free
    Contains Lead
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C
  • Size / Dimension
    0.090Diax0.250L 2.29mmx6.35mm