  • RCMM052R70JKS14
RCMM052R70JKS14
advertisement
Manufacturer No:
RCMM052R70JKS14
HK JDW NO:
875-RCMM052R70JKS14
Datasheet:
RCMM052R70JKS14
Step5Bar-code shipping tag
RCMM052R70JKS14
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    2.7Ohm
  • Diameter
    3.65mm
  • Length
    10.2mm