  • RCMS0527400FHS14
RCMS0527400FHS14
advertisement
Manufacturer No:
RCMS0527400FHS14
HK JDW NO:
875-RCMS0527400FHS14
Step5Bar-code shipping tag
RCMS0527400FHS14
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    2.74kOhm
  • Diameter
    3.65mm
  • Length
    10.2mm