  • Q08F3D152MA5B0S0N0
Q08F3D152MA5B0S0N0
advertisement
Manufacturer No:
Q08F3D152MA5B0S0N0
HK JDW NO:
15946-Q08F3D152MA5B0S0N0
Description:
1.5nF ±20% -40℃~+125℃ Y1 Radial Leaded,P=10mm Suppression Capacitors ROHS