  • Q08E1D102MQ0T0S0P0
Q08E1D102MQ0T0S0P0
advertisement
Manufacturer No:
Q08E1D102MQ0T0S0P0
Manufacturer:
STE(Songtian Elec)
HK JDW NO:
15946-Q08E1D102MQ0T0S0P0
Package:
Datasheet:
Description:
1nF ±20% -40℃~+125℃ Y1 Radial Leaded,P=10mm Suppression Capacitors ROHS