  • PESD3V3NW-SFYL
PESD3V3NW-SFYL
advertisement
Manufacturer No:
PESD3V3NW-SFYL
HK JDW NO:
554-PESD3V3NW-SFYL
Package:
0201 (0603 Metric)
Datasheet:
PESD3V3NW-SFYL
Description:
Quantity:
In Stock : 16819
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
PESD3V3NW-SFYL
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    20A 8/20μs
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    5.1V Typ
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    3.3V Max
  • Bidirectional Channels
    1
  • Capacitance @ Frequency
    0.6pF @ 1MHz
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Package / Case
    0201 (0603 Metric)
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C TA
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    TrEOS
  • Applications
    Telecom
  • Voltage - Breakdown (Min)
    6.8V Typ