  • PBRV4.19HR50Y000
PBRV4.19HR50Y000
advertisement
Manufacturer No:
PBRV4.19HR50Y000
HK JDW NO:
428-PBRV4.19HR50Y000
Datasheet:
PBRV4.19HR50Y000
Step5Bar-code shipping tag
PBRV4.19HR50Y000
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.291Lx0.134W 7.40mmx3.40mm
  • Capacitance
    30pF
  • Frequency
    4.19MHz
  • Frequency Stability
    ±0.3%
  • Frequency Tolerance
    ±0.5%
  • Height
    0.079 2.00mm