  • AWSCR-2.00CPLB-C47-T4
AWSCR-2.00CPLB-C47-T4
advertisement
Manufacturer No:
AWSCR-2.00CPLB-C47-T4
HK JDW NO:
5-AWSCR-2.00CPLB-C47-T4
Description:
Quantity:
In Stock : 4797
Step5Bar-code shipping tag
AWSCR-2.00CPLB-C47-T4
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    AWSCR-CPLB
  • Size / Dimension
    0.236Lx0.118W 6.00mmx3.00mm
  • Capacitance
    47pF
  • Frequency
    2MHz
  • Frequency Stability
    ±0.4%
  • Impedance
    100Ohm
  • Frequency Tolerance
    ±0.5%
  • Height
    0.071 1.80mm