  • PBRV16.00HR50Y000
PBRV16.00HR50Y000
advertisement
Manufacturer No:
PBRV16.00HR50Y000
HK JDW NO:
428-PBRV16.00HR50Y000
Datasheet:
PBRV16.00HR50Y000
Step5Bar-code shipping tag
PBRV16.00HR50Y000
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    PBRV-H, Kyocera
  • Size / Dimension
    0.291Lx0.134W 7.40mmx3.40mm
  • Capacitance
    10pF
  • Frequency
    16MHz
  • Frequency Stability
    ±0.1%
  • Frequency Tolerance
    ±0.5%
  • Height
    0.079 2.00mm