  • PBRV12.00MR50Y000
PBRV12.00MR50Y000
advertisement
Manufacturer No:
PBRV12.00MR50Y000
HK JDW NO:
428-PBRV12.00MR50Y000
Datasheet:
PBRV12.00MR50Y000
Step5Bar-code shipping tag
PBRV12.00MR50Y000
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    PBRV-M, Kyocera
  • Size / Dimension
    0.177Lx0.079W 4.50mmx2.00mm
  • Capacitance
    10pF
  • Frequency
    12MHz
  • Frequency Stability
    ±0.5%
  • Height
    0.047 1.19mm