  • PBRC4.19MR50X000
PBRC4.19MR50X000
advertisement
Manufacturer No:
PBRC4.19MR50X000
HK JDW NO:
428-PBRC4.19MR50X000
Package:
3-SMD, Non-Standard
Datasheet:
PBRC4.19MR50X000
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
PBRC4.19MR50X000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    3-SMD, Non-Standard
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    PBRC-M, Kyocera
  • Size / Dimension
    0.177Lx0.079W 4.50mmx2.00mm
  • Feature
    Built in Capacitor
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Ceramic
  • Capacitance
    15pF
  • Frequency
    4.19MHz
  • Frequency Stability
    ±0.5%
  • Height
    0.047 1.19mm