  • CSTNE10M0GH5L000R0
CSTNE10M0GH5L000R0
advertisement
Manufacturer No:
CSTNE10M0GH5L000R0
Manufacturer:
Murata Electronics
HK JDW NO:
535-CSTNE10M0GH5L000R0
Package:
3-SMD, Non-Standard
Description:
CER RES 10.0000MHZ 33PF SMD TIGH
Step5Bar-code shipping tag
CSTNE10M0GH5L000R0
  • Type
    Ceramic
  • Additional Feature
    TR, EMBOSSED, 7 INCH
  • Capacitance
    33pF
  • Frequency
    10MHz
  • Frequency Stability
    ±0.13%
  • Physical Dimension
    L3.2XB1.3XH0.7 (mm)/L0.126XB0.051XH0.028 (inch)
  • Operating Frequency
    10MHz
  • Impedance
    40Ohm
  • Frequency Tolerance
    ±0.07%
  • Height
    0.032 0.80mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    3-SMD, Non-Standard
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    CERALOCK® CSTNE
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.051W 3.20mmx1.30mm