  • OHSM100-60803CF-010.0M
OHSM100-60803CF-010.0M
advertisement
Manufacturer No:
OHSM100-60803CF-010.0M
Manufacturer:
Connor-Winfield
HK JDW NO:
179-OHSM100-60803CF-010.0M
Package:
6-SMD, No Lead, 5 Leads
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
OHSM100-60803CF-010.0M
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead, 5 Leads
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    OHSM100-60803CF
  • Size / Dimension
    1.000Lx1.000W 25.40mmx25.40mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    OCXO
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    10MHz
  • Frequency Stability
    ±8ppm
  • Output
    LVCMOS
  • Base Resonator
    Crystal
  • Height Seated (Max)
    0.613 15.57mm