  • NLV32T-271J-PFD
NLV32T-271J-PFD
advertisement
Manufacturer No:
NLV32T-271J-PFD
HK JDW NO:
769-NLV32T-271J-PFD
Datasheet:
NLV32T-271J-PFD
Step5Bar-code shipping tag
NLV32T-271J-PFD
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGN) (Last Updated: 2 months ago)
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Series
    NLV-PFD
  • Published
    2013
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Part Status
    Not For New Designs
  • Shielding
    Unshielded
  • Reach Compliance Code
    not_compliant
  • Current Rating
    45mA
  • Inductance
    270μH
  • Test Frequency
    796kHz
  • DC Resistance (DCR)
    28Ohm Max
  • Frequency - Self Resonant
    6MHz
  • Q @ Freq
    20 @ 796kHz
  • Inductance Frequency - Test
    796kHz
  • Height Seated (Max)
    0.094 2.40mm