  • NEXT104Z5.5V 11.5X8.5F
NEXT104Z5.5V 11.5X8.5F
advertisement
Manufacturer No:
NEXT104Z5.5V 11.5X8.5F
HK JDW NO:
10881-NEXT104Z5.5V 11.5X8.5F
Package:
Description:
Cap Supercap 0.1F 5.5V -20% to 80% (11.5 X 8.5mm) Radial Cylindrical 5.08mm 16 Ohm 1000h 85°C Carton
Step5Bar-code shipping tag
NEXT104Z5.5V 11.5X8.5F
    2
  • Packaging
    Carton
  • Tolerance
    -20% to 80%
    Cylindrical
  • Termination Style
    Radial
  • Voltage
    5.5VDC