  • NEDZP474Z5V8.5X16BF
NEDZP474Z5V8.5X16BF
advertisement
Manufacturer No:
NEDZP474Z5V8.5X16BF
HK JDW NO:
10881-NEDZP474Z5V8.5X16BF
Package:
Description:
Cap Supercap 0.47F 5V -20% to 80% (17 X 8.5 X 16mm) Radial Oval Can 12.1mm 200uA 0.6 Ohm 1000h 70°C
Step5Bar-code shipping tag
NEDZP474Z5V8.5X16BF
  • Tolerance
    -20% to 80%
  • Part Status
    NRND
  • Construction
    Oval Can
  • Voltage
    5VDC