  • MP2823K27C2X6LC
MP2823K27C2X6LC
advertisement
Manufacturer No:
MP2823K27C2X6LC
HK JDW NO:
15950-MP2823K27C2X6LC
Package:
Datasheet:
Description:
82nF ±10% X2 Radial Leaded,P=10mm Suppression Capacitors ROHS