  • MP2224K32D4R8LC
MP2224K32D4R8LC
advertisement
Manufacturer No:
MP2224K32D4R8LC
HK JDW NO:
15950-MP2224K32D4R8LC
Package:
Datasheet:
Description:
220nF ±10% X2 Radial Leaded,P=15mm Suppression Capacitors ROHS