  • MP2333K27C2R6LC
MP2333K27C2R6LC
advertisement
Manufacturer No:
MP2333K27C2R6LC
HK JDW NO:
15950-MP2333K27C2R6LC
Package:
Datasheet:
Description:
33nF ±10% X2 Radial Leaded,P=10mm Suppression Capacitors ROHS