  • MP1104K30C3R6LC
MP1104K30C3R6LC
advertisement
Manufacturer No:
MP1104K30C3R6LC
HK JDW NO:
15950-MP1104K30C3R6LC
Package:
Datasheet:
Description:
100nF ±10% X1 Radial Leaded,P=10mm Suppression Capacitors ROHS