  • MLG0402Q10NHT000
MLG0402Q10NHT000
advertisement
Manufacturer No:
MLG0402Q10NHT000
HK JDW NO:
769-MLG0402Q10NHT000
Datasheet:
MLG0402Q10NHT000
Description:
Quantity:
In Stock : 19967
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
MLG0402Q10NHT000
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 2 months ago)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    MLG-Q
  • Size / Dimension
    0.016Lx0.008W 0.40mmx0.20mm
  • Tolerance
    ±3%
  • Current Rating
    140mA
  • Inductance
    10nH
  • Test Frequency
    100MHz
  • DC Resistance (DCR)
    2.1Ohm Max
  • Frequency - Self Resonant
    4GHz
  • Q @ Freq
    3 @ 100MHz
  • Inductance Frequency - Test
    100MHz
  • Height Seated (Max)
    0.009 0.22mm