  • MKY22W12203D00KF00
MKY22W12203D00KF00
advertisement
Manufacturer No:
MKY22W12203D00KF00
Manufacturer:
WIMA
HK JDW NO:
864-MKY22W12203D00KF00
Package:
Description:
Cap Film Suppression Y2 0.0022uF 300VAC PP 10% (13 X 4 X 9.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 105°C T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MKY22W12203D00KF00
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    0.763
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Type
    RFI Suppression
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    300VAC