  • DCP4N053007ID4KSC9
DCP4N053007ID4KSC9
advertisement
Manufacturer No:
DCP4N053007ID4KSC9
Manufacturer:
WIMA
HK JDW NO:
864-DCP4N053007ID4KSC9
Package:
Description:
Cap Film 30uF 900V PP 10% (41.5 X 31 X 46mm) Plastic Rectangular Can 37.5mm 0.0037 Ohm 105°C Automotive Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
DCP4N053007ID4KSC9
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    80
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Type
    Power Film
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    PC Pin
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    900VDC