  • MKX2AW31003I00MSSD
MKX2AW31003I00MSSD
advertisement
Manufacturer No:
MKX2AW31003I00MSSD
Manufacturer:
WIMA
HK JDW NO:
864-MKX2AW31003I00MSSD
Package:
Description:
Cap Film Suppression X2 0.1uF 305VAC PP 20% (13 X 8 X 12mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 105°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MKX2AW31003I00MSSD
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    1.596
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Active
  • Type
    RFI Suppression
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    305VAC