  • MKS4D031002A00KC00
MKS4D031002A00KC00
advertisement
Manufacturer No:
MKS4D031002A00KC00
HK JDW NO:
864-MKS4D031002A00KC00
Package:
Description:
Cap Film 0.1uF 100V PET 10% (10 X 2.5 X 7mm) Radial Plastic Rectangular Can 7.5mm 100°C Ammo
Step5Bar-code shipping tag
MKS4D031002A00KC00
    Select All
  • Product Weight (g)
    0.281
  • Packaging
    Ammo
  • Tolerance
    10%
  • Type
    Pulse
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    100VDC|63VAC