  • MKP1V022205I00MJ00
MKP1V022205I00MJ00
advertisement
Manufacturer No:
MKP1V022205I00MJ00
HK JDW NO:
864-MKP1V022205I00MJ00
Package:
Description:
Cap Film 0.022uF 2500V PP 20% (26.5 X 11 X 21mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 110°C T/R
Step5Bar-code shipping tag
MKP1V022205I00MJ00
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Voltage
    2500VDC|900VAC
  • Product Length (mm)
    26.5(Max)
  • Product Height (mm)
    21(Max)
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    20%