  • MGV12034R7M-10
MGV12034R7M-10
advertisement
Manufacturer No:
MGV12034R7M-10
Manufacturer:
Steward
HK JDW NO:
4561-MGV12034R7M-10
Step5Bar-code shipping tag
MGV12034R7M-10
    Select All
  • Mount
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Composition
    Wirewound
  • Shielding
    Shielded
  • Depth
    12.6mm
  • Current Rating
    10A
  • Inductance
    4.7 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    10A
  • Current - Saturation
    24A
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    16mOhm
  • Height
    3.5mm
  • Height Seated (Max)
    3.81mm
  • Length
    13.4874mm
  • Width
    12.5984mm