  • DI2220V301R-00
DI2220V301R-00
advertisement
Manufacturer No:
DI2220V301R-00
Manufacturer:
Steward
HK JDW NO:
4561-DI2220V301R-00
Package:
Nonstandard
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
DI2220V301R-00
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Material - Core
    Ferrite
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2006
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Composition
    Wirewound
  • Shielding
    Unshielded
  • Current Rating
    8A
  • Inductance
    300 nH
  • Test Frequency
    25MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    10mOhm
  • Height Seated (Max)
    3.6068mm
  • Length
    5.588mm
  • Width
    5.08mm