  • MGV03121R5M-10
MGV03121R5M-10
advertisement
Manufacturer No:
MGV03121R5M-10
HK JDW NO:
449-MGV03121R5M-10
Package:
Nonstandard
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 8000
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MGV03121R5M-10
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    MGV
  • Size / Dimension
    0.138Lx0.126W 3.50mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    Molded
  • Current Rating (Amps)
    3A
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    1.5μH
  • DC Resistance (DCR)
    85mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    4A
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm