  • MGJ6T24F24MC-R13
MGJ6T24F24MC-R13
advertisement
Manufacturer No:
MGJ6T24F24MC-R13
HK JDW NO:
540-MGJ6T24F24MC-R13
Package:
9-SMD Module
Datasheet:
MGJ6T24F24MC-R13
Description:
Quantity:
In Stock : 30
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
MGJ6T24F24MC-R13
  • Package / Case
    9-SMD Module
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Series
    MGJ6 (6W)
  • Size / Dimension
    1.63Lx0.89W x 0.56 H 41.5mmx22.6mmx14.1mm
  • Feature
    SCP, UVLO
  • Pbfree Code
    yes
  • Number of Outputs
    3
  • Efficiency
    85%
  • Voltage - Isolation
    5.2kV
  • Voltage - Input (Max)
    36V
  • Voltage - Input (Min)
    18V
  • Current - Output (Max)
    62.5mA 62.5mA 125mA
  • Output Power
    6W
  • Voltage - Output 3
    24V