  • MEB-684J0400DT1228
MEB-684J0400DT1228
advertisement
Manufacturer No:
MEB-684J0400DT1228
Manufacturer:
Hua Jung Components
HK JDW NO:
16481-MEB-684J0400DT1228
Package:
Description:
Cap Film 0.68uF 400V PET 5% (26 X 8.5 X 17mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 85°C T/R
Step5Bar-code shipping tag
MEB-684J0400DT1228
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    400VDC