  • LXRW19V600-055
LXRW19V600-055
advertisement
Manufacturer No:
LXRW19V600-055
Manufacturer:
Murata Electronics
HK JDW NO:
535-LXRW19V600-055
Package:
Datasheet:
Description:
NFC VARIABLE CAPACITOR
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
LXRW19V600-055
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Operating Temperature
    -30°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.051Lx0.035W 1.30mmx0.90mm
  • Feature
    Voltage Tuning
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Voltage - Rated
    50V
  • Capacitance Range
    30pF~60pF
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm