  • LQH32MN220J23L
LQH32MN220J23L
advertisement
Manufacturer No:
LQH32MN220J23L
HK JDW NO:
535-LQH32MN220J23L
Package:
Nonstandard
Datasheet:
LQH32MN220J23L
Description:
FIXED IND 22UH 150MA 2.8 OHM SMD
Step5Bar-code shipping tag
LQH32MN220J23L
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 3 weeks ago)
  • Mount
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Terminal Shape
    WRAPAROUND
  • Number of Pins
    2
  • Weight
    59.987591mg
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    LQH32
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Tolerance
    ±5%
  • JESD-609 Code
    e2
  • Pbfree Code
    2
  • Termination
    SMD/SMT
    Wirewound
  • Resistance
    2.8Ohm
  • Terminal Finish
    Tin/Copper (Sn/Cu)
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, Embossed Plastic, 7 Inch
  • Shielding
    NO
  • Number of Functions
    1
  • Depth
    2.7mm
  • Current Rating
    150mA
  • Military Standard
    Not
  • Case Code (Metric)
    3225
  • Case Code (Imperial)
    1210
  • Inductance
    22μH
  • Test Frequency
    1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    2.8Ohm Max
  • Max DC Current
    150mA
  • Frequency - Self Resonant
    14MHz
    DUAL ENDED
  • Q @ Freq
    35 @ 1MHz
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    35
  • Q Factor
    35
  • Inductance Tolerance
    5%
  • DC Current
    150mA
  • Height
    2mm
  • Height Seated (Max)
    0.087 2.20mm