LPTM21-1AFTG237I
LPTM21-1AFTG237I
477-LPTM21-1AFTG237I
237-LBGA
4.75V~13.2V 237 Pin LPTM21 Specialized Power Management ICs
In Stock : 999
Share
Please send RFQ, we will respond immediately.
Product Details
Purchasing and Inquiry
LPTM21-1AFTG237I Overview
It is acceptable to ship in the direction of Tray .A convenient transport package is provided in 237-LBGA .Surface Mount is an universal mounting way for easy adapting.This power management targets at Hardware Management Controller and other applications.The operating temperature of the power management ic should be set to -40°C~100°C to avoid mal-function.As a result, this power management is powered by 4.75V~13.2V voltage.Try search LPTM21 to get more power ic's pin-to-pin solutions for your special needs.power ic's power ic's pin-to-pinThe instruments designs is highly regarded as a ANALOG CIRCUIT analog IC.This power managment ic has 237 pins.Surface Mount can be mounted on PCBs or other boards.
LPTM21-1AFTG237I Features
Mainly used in Hardware Management Controller applications
Operating temperature: -40°C~100°C