  • LHLZ08TB220K
LHLZ08TB220K
advertisement
Manufacturer No:
LHLZ08TB220K
HK JDW NO:
782-LHLZ08TB220K
Datasheet:
LHLZ08TB220K
Step5Bar-code shipping tag
LHLZ08TB220K
  • Operating Temperature
    -25°C~105°C
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Series
    LH, LZ Type
  • Size / Dimension
    0.354Dia 9.00mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Inductance
    22μH
  • Height Seated (Max)
    0.374 9.50mm