  • LHLP10NB101KB
LHLP10NB101KB
advertisement
Manufacturer No:
LHLP10NB101KB
HK JDW NO:
782-LHLP10NB101KB
Datasheet:
LHLP10NB101KB
Step5Bar-code shipping tag
LHLP10NB101KB
  • Operating Temperature
    -25°C~105°C
  • Series
    LH, LP Type
  • Size / Dimension
    0.433Dia 11.00mm
  • Tolerance
    ±10%
    Not Applicable
  • Current Rating (Amps)
    900mA
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    100μH
  • DC Resistance (DCR)
    300mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    796kHz
  • Height Seated (Max)
    0.433 11.00mm