  • LED25W-56-C0450
LED25W-56-C0450
advertisement
Manufacturer No:
LED25W-56-C0450
HK JDW NO:
824-LED25W-56-C0450
Package:
Datasheet:
LED25W-56-C0450
Description:
Quantity:
In Stock : 42
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
LED25W-56-C0450
  • Series
    LED-25W
  • Size / Dimension
    3.15Lx3.07W x 0.99 H 80.0mmx78.0mmx25.2mm
  • Power (Watts)
    25W
  • Max Power Dissipation
    25W
  • Efficiency
    84%
  • Voltage - Input (Max)
    305VAC
  • Max Output Current
    450mA
  • Voltage - Input (Min)
    90VAC
  • Voltage - Output
    19V~56V
  • Height
    25.146mm