  • L2P2154KN1A0120115060EOZ
L2P2154KN1A0120115060EOZ
advertisement
Manufacturer No:
L2P2154KN1A0120115060EOZ
Manufacturer:
STE(Songtian Elec)
HK JDW NO:
15946-L2P2154KN1A0120115060EOZ
Package:
Datasheet:
Description:
±10% 275V 150nF -40℃~+125℃ CL21 Radial Leaded,P=10mm Film Capacitors ROHS