  • L22S333JN1B0120085045EOZ
L22S333JN1B0120085045EOZ
advertisement
Manufacturer No:
L22S333JN1B0120085045EOZ
HK JDW NO:
15946-L22S333JN1B0120085045EOZ
Description:
±5% 450V 33nF -40℃~+125℃ Radial Leaded,P=10mm Film Capacitors ROHS