  • K104K275VC3L12
K104K275VC3L12
advertisement
Manufacturer No:
K104K275VC3L12
Manufacturer:
JIERONG
HK JDW NO:
17942-K104K275VC3L12
Description:
100nF ±10% X2 275VAC Radial Leaded,P=10mm Suppression Capacitors ROHS