  • HHV1WSJT-73-360KY
HHV1WSJT-73-360KY
advertisement
Manufacturer No:
HHV1WSJT-73-360KY
HK JDW NO:
898-HHV1WSJT-73-360KY
Datasheet:
HHV1WSJT-73-360KY
Description:
360kOhm, 1W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
HHV1WSJT-73-360KY
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.177Diax0.453L 4.50mmx11.50mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±200ppm/°C
  • Resistance
    360kOhm
  • Power (Watts)
    1W