  • H4715KBDA
H4715KBDA
advertisement
Manufacturer No:
H4715KBDA
HK JDW NO:
792-H4715KBDA
Package:
Axial
Datasheet:
H4715KBDA
Description:
715kOhms, 0.5W 1/2W, Metal Film,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
H4715KBDA
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    715kOhms
  • Composition
    Metal Film
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Package / Case
    Axial
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    Holco, Holsworthy
  • Published
    2007
  • Size / Dimension
    0.146Diax0.394L 3.70mmx10.00mm
  • Tolerance
    ±0.1%