  • H414R3BZA
H414R3BZA
advertisement
Manufacturer No:
H414R3BZA
HK JDW NO:
792-H414R3BZA
Datasheet:
H414R3BZA
Description:
14.3Ohm, 0.5W 1/2W, Metal Film,
Quantity:
In Stock : 152
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
H414R3BZA
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.146Diax0.394L 3.70mmx10.00mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    14.3Ohm
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W