  • GKG50H6707
GKG50H6707
advertisement
Manufacturer No:
GKG50H6707
Manufacturer:
Sprague
HK JDW NO:
17748-GKG50H6707
Description:
Variable Capacitor, Ceramic, 100V, 15pF Min, 50pF Max