  • CTZ3E-10B-W1-P
CTZ3E-10B-W1-P
advertisement
Manufacturer No:
CTZ3E-10B-W1-P
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CTZ3E-10B-W1-P
Package:
Datasheet:
Description:
Variable Capacitor, 25V, 1.5pF Min, 10pF Max, Vertical Adjuster, Surface Mount